Ko tikėtis dirbant kartu?

SUSITIKIMAS IR PLANAVIMAS

Susitikimas arba vaizdo pokalbis yra būtinas, kad būtų galima suprasti Jūsų projektą, jo tikslus ir suplanuoti pradinę viziją. Suplanuosime komandos darbą, reikiamą įrangą, filmavimo dienas, lokacijas, redagavimo dienas ir parašysime scenarijų bei tvarkaraštį.

GAMYBA

Šviesos, kamera, veiksmas - tai yra linksmiausia dalis.
Panaudosime moderniausias kameras, šviesas, garso aparatūrą, dronus ir kitą, kad galėtume užfiksuoti visus dėlionės elementus, kurių reikia norint sukurti tobulą istoriją. 

person holding black smartphone taking photo of man in black shirt
person holding black smartphone taking photo of man in black shirt

Mūsų proceso tikslas - pirmiausia suprasti, ką žiūrovui reikia pamatyti, kad jis galėtų imtis veiksmų. Tada sukurti vaizdo įrašą, kuris daro įtaką.

REDAGAVIMAS

Gautus kadrus sukarpysime ir sudėsime. Kai visa muzika, animacija ir vaizdo įrašas sujungiami, atsiranda nuostabus filmas, kuris yra paruoštas pateikimui.

PALEIDIMAS Į RINKĄ

Susėsime ir suplanuosime, kaip maksimaliai išnaudoti jūsų investicijas. Pateiksime konkrečius pasiūlymus, kad vaizdo įrašas būtų matomas ir įgyvendintų tikslus, kuriuos išsikėlėme. Perduosime galutinį įrašą jums, kad galėtumėte išplatinti visais pasirinktais kanalais.

Kurkime Kartu!